Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.01.2024

Praca na nocki/ Szybkie wypłaty

Klub Pure Dream
  • Rzeszów, podkarpackie

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Nowe miejsce na imprezowej mapie Rzeszowa poszukuje pozytywnych ludzi do pracy na stanowisku Promotorki/Promotora

Szukamy osób, które lubią nocne życie i chcą szybko i konkretnie podreperować swój budżet.

Obowiązki:

Praca polega na promowaniu oferty lokalu. Promotorzy rozdają wejściówki na imprezy, informują o ofercie atrakcjach i promocjach.

Promują lokal na zewnątrz przez rozmowy z potencjalnymi gośćmi.

Gwarantujemy wysokie zarobki (20 zł/h+ 10zł za zaproszonego klienta)
i szybkie wypłaty (tygodniówki).

Wymagania

-wiek 18+

-dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych

-komunikatywność, przebojowość

-miła aparycja

-ciepły strój

Dlaczego warto u nas pracować ?

Nasz klub to ekskluzywny klub nocny, w którym oprócz niebanalnej oferty alkoholowej nasi goście podziwiać będą taneczne show.

W pracy u nas będziesz czuć się bezpiecznie i komfortowo. Zależy nam na zgranym i zaangażowanym personelu, który będziemy bardzo dobrze wynagradzać.

Oprócz wysokich zarobków zapewniamy szybkie wypłaty oraz elastyczne grafiki. Bez problemu pogodzisz pracę u nas z nauką lub jeśli szukasz stałej pracy jak najbardziej taką zapewnimy ( dyspozycyjność 3-5 nocy w tygodniu)

Praca wiąże się z przebywaniem na zewnątrz co rekompensują wysokie wynagrodzenia, liczne przerwy i napoje rozgrzewające.

Ważne!
Pracujemy w Rzeszowie od niedawna, nie mamy nic wspólnego z naszymi poprzednikami. Tworzymy miejsce, w którym uczciwość wobec gości i personelu jest priorytetem. Nie tolerujemy u nas narkotyków ani żadnych czynności seksualnych.

Jeśli chcesz u nas pracować zostaw w wiadomości swoje imię, wiek, numer do kontaktu i koniecznie załącz zdjęcie.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami