Specjalista d.s Kadr i Płac

Selecta 7
  • Police, zachodniopomorskie pow. policki

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukujemy osobę na stanowisku specjalisty ds. Kadr i Płac w Policach:

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie umów oraz świadectw pracy;

• Naliczanie składek na ubezpieczenia społeczne, składek PPK oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych;

• Tworzenie akt osobowych zgodnie z wytycznymi;

• Obsługa kontroli z ZUS PFRON i PIP;

• Odpowiedzialność za prawidłowość dokumentów;

• Archiwizacja zakończonych umów;

• Wystawianie zaświadczeń dla pracowników;

• Znajomość procedury zatrudniania cudzoziemców (m.in. PUP, MAZ. URZĄD WOJEWÓDZKI);

• Prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich, ewidencji ważności badań lekarskich i szkoleń BHP;

• Obsługa programu kadrowo-płacowego;

Wymagania

• Znajomość programów kadrowo-płacowych tj. Optima, Płatnik

• Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wykształcenie wyższe;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku;

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel);

•Dobra znajomość j. angielskiego;

• Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych oraz zasad - podlegania ubezpieczeniom społecznym;

• Samodzielność, sumienność, uporządkowanie oraz odpowiedzialność;

• Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

• Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne;

• Wysoka kultura osobista;

• Umiejętność pracy pod presją czasu oraz terminowość.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego;

• Pracę w dynamicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)