Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Technik Laboratoryjny - branża weterynaryjny

Vetlab
  • Warszawa, mazowieckie

Technik

Umowa o pracę

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach, Warszawie oraz Trójmieściu. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i z zagranicy.
Obecnie poszukujemy:
Technik Laboratoryjny - branża weterynaryjna
Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Zakres obowiązków:
- otwieranie przesyłek i wstępna segregacja próbek do badań,
- przygotowywanie materiałów zużywalnych w pracowni,
- pomoc w przygotowaniu materiału do badań,
- bankowanie materiałów biologicznych,
- przygotowywanie materiałów to utylizacji,
Oczekiwania:
- wykształcenie średnie lub policealne o profilu weterynaryjnym, wyższe mile widziane,
- dokładność i sumienność w realizacji zadań,
- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz w wybrane soboty,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- benefity do wyboru (Luxmed, Multisport),
- fundusz świadczeń socjalnych,
- ubezpieczenia grupowe,
- miłą atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju i zdobycia praktycznej wiedzy