Doradca ds.nieruchomości

Homeline Real Estate
  • Wrocław, dolnośląskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Homeline Real Estate to nowoczesna marka bazująca na doświadczeniu, dziesiątkach zadowolonych klientów i udanych transakcji.

Pracujemy na rynku usług premium oferując naszym Klientom najwyższą jakość obsługi. Poszukujemy nowych doradców ds. nieruchomości – osób ambitnych, komunikatywnych, przedsiębiorczych, skutecznie realizujących założone cele, osób, które lubią zdobywać wiedzę i doświadczenie w zespole, a także potrafią się nimi dzielić.

W Homeline Real Estate oferujemy kompleksowe szkolenia teoretyczne i praktyczne, które przygotują Cię do pracy jako doradca ds. nieruchomości. Autorski i spersonalizowany system szkoleń daje Ci szansę na szybkie zapoznanie się z branżą, wdrożenie i rozpoczęcie samodzielnej, pełnej sukcesów pracy.

Ponadto regularnie podnosimy swoje kwalifikacje i dbamy o dostosowanie,
do zmieniającego się rynku.

Twój zakres obowiązków

Aktywne pozyskiwanie nieruchomości i klientów w oparciu o umowy na wyłączność
Budowanie długoterminowych relacji z klientami
Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie prezentacji
Wsparcie klienta w procesie transakcji
Negocjowanie umów
Współpraca z ekspertami kredytowymi, notariuszami, architektami i deweloperami
Uczestnictwo w procesie planowania i rozwoju firmy
Współpraca z zespołem agentów
Analiza rynku i konkurencji
Branie udziału w profesjonalnych szkoleniach

Nasze wymagania

Motywacja i zaangażowanie do nauki nowego zawodu
Zdolność organizacji pracy oraz zarządzania czasem
Umiejętność szybkiej reakcji oraz znajdywania rozwiązań w różnych sytuacjach
Komunikatywność
Wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja
Łatwość nawiązywania kontaktów
Znajomość pakietu MS Office
Dodana
Wygasa (za 6 dni)