Korepetytor języka angielskiego - praca zdalna

LiveXP Ltd
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Twoje obowiązki:
- Prowadzenie zajęć z języka angielskiego online
- Daj lekcje zgodnie ze swoim harmonogramem. Przyjdź na czas.
- Dostosuj swoje lekcje angielskiego do każdego ucznia i pomóż mu osiągnąć swoje cele.
- Przekazuj na czas informacje zwrotne na temat postępów lub słabości uczniów.

Wymagania wobec kandydata
- Polski: ojczysty lub biegły.
- Płynny angielski

Oferujemy
- Elastyczny harmonogram: to zależy od Ciebie, kiedy zdecydujesz się uczyć online na LiveXP.
- Zarabiasz zgodnie z liczbą ukończonych lekcji.

Krótki opis firmy
LiveXP to platforma edukacyjna, na której możesz uczyć ponad 30 języków. Aby zostać korepetytorem online na LiveXP, musisz wypełnić formularz rejestracji korepetytorów. Zawiera informacje o Tobie, Twoich zainteresowaniach, wykształceniu i doświadczeniu w nauczaniu języka polskiego. Prześlij swoje zdjęcie profilowe i film wprowadzający. Spróbuj opowiedzieć o sobie w swoim filmie, o lekcjach angielskiego online i zaproś uczniów do zarezerwowania lekcji próbnej. Następnie musisz wykonać swój plan nauczania. Po prostu wybierz dni i przedziały czasowe, w których możesz uczyć, i określ swoje ceny. Możesz również określić, gdzie możesz najbardziej pomóc uczniom: lekcje konwersacyjne, podstawy języka, przygotowanie do egzaminów, angielski biznesowy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)