Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.03.2024

Główny księgowy ds. należności

Zakład Sieci Zasilania Sp z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Główny księgowy ds. należności. Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki
- Wystawianie i weryfikacja faktur sprzedażowych,
- Uzgadnianie sprzedaży w okresach rozliczeniowych,
- Weryfikacja i kontrola miesięcznych deklaracji VAT, plików JPK,
- Księgowanie miesięcznych deklaracji VAT/korekt deklaracji VAT i uzgadnianie konta VAT,
- Potwierdzanie i uzgadnianie sald z odbiorcami,
- Dokonywanie kompensat w porozumieniu z kontrahentem,
- Naliczanie i księgowanie not odsetkowych z tytułu nieterminowych zapłat,
- Prowadzenie spraw w zakresie windykacji należności we współpracy z Radcą Prawnym,
- Prowadzenie szczegółowej ewidencji dot. odpisu aktualizującego należności,
- Księgowanie i rozliczanie wyciągów bankowych,
- Rozliczanie RMP - Rozliczeń Międzyokresowych Przychodów,
- Sprawozdania GUS, NBP.

Wymagania
- Wykształcenie wyższe o profilu ekonomiczno - finansowym,
- Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w Dziale Finansowo - Księgowym,
- Znajomość Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o Podatku VAT, Ustawy o Podatku Dochodowym CIT,
- Znajomość systemu obsługi finansowo - księgowej SYMFONIA
- Znajomość pakietu MS OFFICE oraz obsługi urządzeń biurowych,
- Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność samodzielnego rozwiązywania pojawiających się problemów oraz współpracy z zespołem,
- Chęć rozwoju.

Oferujemy
- Umowa o pracę,
- Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od ponad 25 lat na polskim rynku,
- Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 140 Pracowników,
- Jasne warunki wynagradzania i premiowania.
- Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu
- Dofinansowanie zajęć sportowych
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie na życie
- Kawa / herbata