Kierownik ds. Kluczowych Klientów

RSA DISTRIBUTION Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Pozyskanie nowych klientów w kanale nowoczesnym
• Realizacja planów sprzedażowych
• Negocjacje warunków handlowych
• Organizacja i rozliczanie akcji promocyjnych w sieciach
• Monitoring rynku w kategorii
• Sporządzanie ofert handlowych
• Nadzór realizacji zamówień handlowych
• Kontrola egzekucji należności
• Zarządzanie budżetem handlowym
• Raportowanie swoich działań

Nasze wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika ds. Kluczowych Klientów w sprzedaży FMCG
• Znajomość mechanizmów i zasad obowiązujących przy podpisaniu nowych kontraktów i obsłudze zamówień w sieciach
• Umiejętność negocjowania z klientami sieciowymi
• Kreatywność w pozyskiwaniu nowych klientów sieciowych oraz wprowadzaniu nowych produktów
• Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
• Sumienność, dyspozycyjność i wysoka motywacja do pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz z systemem prowizyjnym
• Pracę w największej firmie w Polsce handlującej asortymentem Ukraińskim
• Pracę z uznanymi markami na rynku Ukraińskim jak i Europejskim
• Możliwość samodzielnej realizacji zadań
• Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon – po okresie 6 miesięcy samochód służbowy.

Prosimy o nie umieszczanie w listach motywacyjnych, CV i innych przesyłanych nam dokumentach zbędnych danych osobowych takich jak np.: PESEL, dokładny adres zamieszkania, imiona i nazwiska dzieci. Nie będziemy modyfikować formy w jakiej chcą Państwo przedstawić informacje o sobie. Jeżeli będziemy mieć wątpliwości odnośnie Państwa prywatności w związku z przesłanymi nam treściami - skontaktujemy się.

Żadne informacje użyte podczas procesu rekrutacji nie służą do automatycznego profilowania. Prosimy aby przesłane nam dokumenty były przejrzyste, spójne i dostępne.

Podstawy prawne:

- Rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
- Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych;
- Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.);
- Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141 z późn. zm.);
- Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. (Dz.U. 1996 nr 62 poz. 286 z późn. zm.)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)