Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.12.2023

ASYSTENT/KA DS.SPRZEDAŻY

Świt Pharma
  • Halinów, mazowieckie pow. miński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

ŚWIT Pharma Sp. z o.o. polski producent kosmetyków i chemii gospodarczej zatrudni

Miejsce pracy: Halinów

Zakres obowiązków:
• Rejestracja zamówień w systemie ERP
• Wystawianie dokumentów sprzedaży, faktur, korekt, wz w systemie ERP
• Komunikacja z klientami w zakresie obsługi ich zamówień
• Nadzór nad realizacją wysyłek do klientów i obiegiem dokumentów
• Współpraca z działami magazynu, sprzedaży, planowania produkcji

Wymagania

• Dokładność i dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność
• Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

• Zatrudnienie w dynamicznym, ambitnym zespole w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Pracę w systemie jednozmianowym.