Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.12.2023

Lider zespołu- opiekun osób niepełnosprawnych

Argenta
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Zakład Aktywności Zawodowej ARGENTA w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko: Lider zespołu- opiekun osób niepełnosprawnych

Zadania:
• Koordynowanie oraz wsparcie w pracy naszych niepełnosprawnych uczestników
• Przywożenie oraz odwożenie osób niepełnosprawnych (samochód osobowy lub minivan)
• Załatwianie spraw urzędowych
• Wsparcie dla naszego sklepiku wewnątrzzakładowego (zatowarowanie, ewidencjonowanie produktów i stanów magazynowych)
• Transport samochodem z windą załadowczą
• Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie z wymaganiami i zaleceniami kierownictwa firmy
• Jesteś komunikatywny i umiesz efektywnie zorganizować czas pracy
• Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
• Obsługa pakietu MS Office (głównie EXEL) nie jest Ci obca,
• Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Co możemy Ci zaoferować:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie- 4500 zł brutto
• Pracę w godzinach 7:00- 15:00
• Przyjazną atmosferę
• Szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy

Aby wziąć udział w rekrutacji prześlij do nas swoje CV na adres @ lub zadzwoń w godzinach 08:00-14:00 od poniedziałku do piątku pod nr .

Przesłane CV powinno zawierać poniższą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.