PRACA DIETETYK - FITOTERAPEUTA

Centrum Medyczne Opra-Med
  • Warszawa, mazowieckie

Dietetyk

Umowa o pracę

Centrum Medyczne Opra-Med, w związku z bardzo dynamicznym rozwojem, do swojego zespołu poszukuje Dietetyka z doświadczeniem, otwartym na nowe wyzwania. Mile widziane osoby z przyjemną aparycją i wysoką kulturą osobistą.

Jesteśmy zgranym, ekspresywnym zespołem specjalistów i lekarzy. Specjalizujemy się w medycynie interwencyjnej, internistycznej. Metody naturalne stanowią dla nas dopełnienie konwencjonalnych form leczenia.

Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w zawodzie oraz posiadanie umiejętności interpersonalnych. Bardzo mile widziane doświadczenie w fitoterapii.

Zależy nam, abyś zasilił na stałe szeregi naszego zespołu!

Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Dietetyka jest opieka nad pacjentami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety, suplementacji oraz ziół i surowców roślinnych. Praca polega również na współpracy z lekarzami i całym zespołem Centrum Medycznego.
Obowiązki:
• współpraca z pacjentami zgodna ze standardami Centrum Medycznego,
• dobór zaleceń, planów żywieniowych oraz suplementacji do potrzeb pacjenta,
• przeprowadzanie konsultacji, współpraca z poradniami Centrum Medycznego,
• budowanie trwałych i przyjaznych relacji z pacjentami,
• dbałość o wizerunek marki i aktywne uczestnictwo w akcjach zewnętrznych i eventach promujących zdrowie,
• aktywne zdobywanie pacjentów przez kanały komunikacji bezpośredniej i elektronicznej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka lub technologia żywności i żywienie człowieka, fitoterapia, naturoterapeuta ),
• komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie,
• zaangażowanie, inicjatywa i skuteczność w działaniu,

Oferujemy

• umowę o pracę, zlecenie, B2B,
• atrakcyjne wynagrodzenie (część stała + premia),
• możliwość realizacji swoich pomysłów, wizji,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• miłą atmosferę pracy,
• satysfakcję z wykonywanej pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

CV musi zawierać następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez Opra-Med Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 109/1 w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych) dalej „RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Klauzula ma charakter obligatoryjny, bez niej nie jesteśmy w stanie prowadzić rekrutacji.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)