Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Specjalista analityk

Wörwag Pharma Operations Sp. z o. o.
  • Konstantynów Łódzki, łódzkie pow. pabianicki

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Wörwag Pharma Operations to zakład produkcyjny zlokalizowany na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej realizujący zarówno wytwarzanie własnych technologii, jak również produktów leczniczych i suplementów diety na zlecenie kontraktowe.​
Fabryka o powierzchni 9500 metrów kwadratowych jest wyposażona w najnowocześniejszy park maszynowy, co pozwoli w niedalekiej przyszłości stworzyć tutaj centrum doskonałości w zakresie produkcji i rozwoju technologii suchych form leków dla grupy Wörwag Pharma.​ Cenimy sobie szacunek, życzliwość, bliskość i odpowiedzialność. Te wartości są podstawą naszego wspólnego rozwoju. Lubimy naszą pracę i jesteśmy dumni z naszych produktów i z naszej firmy.​

Dołącz do naszego zespołu ​w Konstantynowie Łódzkim jako:

Zadania i odpowiedzialności​

- Wykonywanie analiz techniką HPLC.
- Praca zgodnie z zasadami GMP.
- Udział w transferach metod analitycznych.
- Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych ​w Laboratorium Kontroli Jakości.
- Uczestnictwo w weryfikacji i walidacji metod analitycznych oraz transfer metod analitycznych.
- Sporządzanie roztworów-odczynników do analiz według zasad GMP, zgodnie ​
z obowiązującą dokumentacją.
- Opracowywanie, weryfikacja i zatwierdzenie raportów analitycznych.
- Nadzór nad dokumentacją przechowywaną ​w laboratorium. ​

Oczekiwania​

- Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne.
- Dobra znajomość pakietu MS Office.
- Znajomość zasad Dobrej Praktyki Wytwarzania ​i Prawa Farmaceutycznego.
- Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ​z analizami.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne ​i interpersonalne.
- Terminowość i skrupulatność.
- Rozwinięte umiejętności organizacyjne.
- Gotowość do pracy w systemie 2-mianowym. ​

Nasza oferta:​

- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę.
- Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej.
- Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Prywatna opieka medyczna.
- Ubezpieczenie na życie​.
- Dofinansowanie do wypoczynku​.
- Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia.
- Spotkania integracyjne.​
- Kasa zapomogowo-pożyczkowa.
- Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników.​

​Informujemy, że Administratorem danych jest Wörwag Pharma Operations Sp. z o.o. (dawniej Sensilab Polska Sp. z o.o.-S.K.A.) z siedzibą ​
w Konstantynowie Łódzkim, 95-050, ul. Gen. Mariana Langiewicza 58. Dane przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji i mogą być przekazywane w tym celu podmiotom współpracującym z Administratorem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez wysłanie odpowiedniego oświadczenia woli na adres e-mail: @