Specjalista ds. obsługi klienta – rynek niemiecki

HMM
  • Namysłów, opolskie pow. namysłowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-obsługa mailowa i telefoniczna klientów,
-przygotowanie oferty internetowej firmy,
-sporządzanie dokumentów spedycyjnych.

Wymagania

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
-doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

-umowę o pracę,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-wolne weekendy,
-możliwość pracy z młodym, doświadczonym zespołem,
-przyjazną atmosferę pracy,
-możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy.

Nasza lokalizacja: Działosza 56-500. OFERTA PRACY STACJONARNEJ.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)