Administrator systemów informatycznych

Com40 Sp. z o.o. Sp.K.
  • Kalisz, wielkopolskie

Informatyk

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Ociąż
Region: Wielkopolskie

Kim jesteśmy?
Grupą firm produkcyjnych zatrudniającą ponad 6 000 wykwalifikowanych pracowników, funkcjonującą z powodzeniem na rynku produkcyjnym od ponad 15 lat. Produkujemy m.in. meble tapicerowane i materace. Ważnym elementem strategii naszego rozwoju jest filozofia Kaizen. Działamy globalnie i jesteśmy największym tego typu przedsiębiorstwem w Polsce.

Co zyskasz?
• Możliwość dojazdu do pracy autobusem pracowniczym
• Udział w programach poleceń pracowniczych – możesz zyskać nawet 2600 zł netto za polecenie nam pracownika!
• Dostęp do prywatnej opieki medycznej za 1 zł oraz preferencyjne warunki dla rodzin pracowników
• Umowę o pracę na pełen etat
• Dofinansowanie do karty Multisport
• Dofinansowanie do studiów, kursów zawodowych
• Możliwość zakupu produktów firmowych (materacy i mebli tapicerowanych) na preferencyjnych warunkach
• Bonusy dla rodzin pracowników, m.in. prezenty dla nowonarodzonych dzieci, Konkursy z nagrodami

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie serwerami Windows i Linux
• Administracja serwerami aplikacyjnymi (Apache, Nginx)
• Utrzymanie serwerów w zakresie bezpieczeństwa
• Zarządzanie bazami danych
• Monitorowanie logów serwerowych
• Administracja szyną danych

• Masz doświadczenie w pracy jako administrator systemów operacyjnych
• Możesz pochwalić się wiedzą z zakresu systemów operacyjnych: Linux i/lub Windows Server oraz serwerów HTTP: Apache, Nginx
• Masz wiedzę dot. bezpieczeństwa sieci informatycznych
• Potrafisz zarządzać aplikacjami opartymi na bazach SQL
• Znane są Ci zagadnienia związane z LAN/WAN
• W stopniu podstawowym posługujesz się językiem angielskim (znasz słownictwo branżowe)
• Potrafisz programować w PHP (+ znasz Laravel) - atut dodatkowy

Już teraz wyślij swoją aplikację – CV na adres: @
W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska.
Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do celów realizacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami oraz zakończenia procesu przed określonym terminem.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)