Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.02.2024

Sprzątaczka/ Sprzątacz

PIXY sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem firmy, która świadczy kompleksowe usługi porządkowe dla firm i instytucji, działająca na terenie Wrocławia i okolic poszukujemy: Sprzątaczka/ Sprzątacz.

Twoje obowiązki:

Sprzątanie pomieszczeń socjalnych, holi, łazienek, szatni pracowniczych, kantyny
Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Ścieranie kurzy z gaśnic, skrzynek przeciwpożarowych. ​​

Nasze wymagania:

Dyspozycyjność i zaangażowanie
Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
Wysoka kultura osobista
Pozytywne nastawienie do pracy fizycznej
Znajomość języka polskiego
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane prawo jazdy kat. B. ​​

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie
Narzędzia niezbędne do pracy
Miłą atmosferę w pracy Elastyczny grafik — dopasowany do Twoich potrzeb
W przypadku osób z zagranicy — oferujemy założenie karty pobytu
Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności.

Nie czekaj, aż inni cię wyprzedzą, skontaktuj się z nami!!

UWAGA! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”