Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.02.2024

Serwisant - teletechnik

EL-CORP Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Serwisant

Umowa o pracę

Firma z branży instalacji elektrycznej i teletechnicznej poszukuje pracownika na stanowisko
Serwisant – Teletechnik

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji niskoprądowych, Sieci komputerowe, instalacje alarmowe, systemy monitoringu CCTV, systemy bezpieczeństwa DSO, SKD, Serwis oraz obsługa systemów teleinformatycznych.
Nasze wymagania:
·        Minimum 3-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej / elektroinstalacyjnej
·        Sumienność oraz skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
·        Umiejętność czytania/analizowania projektów
·        Umiejętność obsługi elektronarzędzi
·        Umiejętność organizacji i koordynacji prac
·        Prawo jazdy kat. B
·        Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Mile widziane
·        Uprawnienia SEP i do obsługi podestów ruchomych

To oferujemy:
·        Zatrudnienie na umowę o pracę
·        Pełny wymiar godzin
·        Stabilna firma
·        Możliwość szkoleń oraz podnoszenia własnych kwalifikacji
·        Praca w zgranym zespole
·        Atrakcyjne wynagrodzenie