Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.03.2024

Specjalista ds. turystyki Biuro Podróży Kielce

Afrika Travel
  • Kielce, świętokrzyskie

Specjalista ds. turystyki, Rezydent

Umowa o pracę

Poszukujemy pracownika do naszego zespołu w biurze agencyjnym Afrika Travel w Kielcach (działającym od 15 lat na rynku) na stanowisko: Specjalista ds. turystyki

Czas rekrutacji: 04.01 - 18.01.2023

Opis stanowiska:
- rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych,
- posprzedażowa obsługa Klientów,
- obsługa Klientów indywidualnych i grupowych,
- pozyskiwanie nowych Klientów,
- sprzedaż ubezpieczeń,
- prace biurowe.

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy w Biurze Podróży
- znajomość obsługi systemów rezerwacyjnych Iris, MerlinX, BlueVendo
- łatwość nawiązywania kontaktów, pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania dobrej współpracy ze stałymi klientami
-znajomości geografii świata, popularnych regionów turystycznych i zagadnień turystyki zagranicznej
-zainteresowanie podróżami
-wysoka motywacja, zaangażowania w pracę i rozwój firmy
- dyspozycyjność i gotowość do pracy

OFERUJEMY
-umowę o pracę w stabilnej firmie
-stały etat + system prowizji
-możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i wyjazdach study tour

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy @

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz.883"