Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.02.2024

Księgowa/księgowy - Rzeszów

ipracujzdalnie.pl
  • Rzeszów, podkarpackie

Księgowy

Umowa o pracę

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Księgowa/księgowy (mile widziane osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności)
(1/2 lub pełny etat)

Zadania na stanowisku:
- weryfikowanie, dekretowanie i terminowe wprowadzanie dokumentów do systemu
- kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
- współpraca z działem kadr w zakresie uzgadniania księgowań list płac
- przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z US, ZUS i GUS
- sporządzanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, bilansów, RZiS
- nadzór nad prawidłowym i terminowym rozliczeniem podatkowym VAT, CIT
- realizowanie raportów zgodnie z wytycznymi przełożonych

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
- co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym mile widziane doświadczenie w zakresie zatrudniania i rozliczania osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
- znajomość programów księgowych, pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
- umiejętność sporządzania miesięcznych deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
- znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego (VAT, CIT, PIT)
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- stabilność zatrudnienia
- pracę stacjonarną w Rzeszowie
- przyjazną kulturę pracy, opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości.
- wsparcie merytoryczne

Osoby zaineresowane prosimy o kontakt telefoniczny :
lub email : @