Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Kierownik Elektryków/Elektromonterów

POL-INVEST
  • Białe Błota, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Inny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
• Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
• Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie
• Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną
• Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami
• Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami
• Udział w procesie rozliczenia robót
• Udział w przygotowaniu dokumentacji odbioru robót
• wykonywanie prac montażowych i utrzymaniowych linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznych
• Wykonywanie przeglądów, oględzin, operacji łączeniowych przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz pomiarów elektrycznych
• Praca na wysokości

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe
• znajomość zagadnień elektrycznych,
• Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu, sprawność fizyczna
• umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,
• dbałości o powierzony materiał oraz narzędzia,
• Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia
• Efektywność w działaniu
• Dobra organizacja pracy, kreatywność
• Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
• doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych
• Uprawnienia elektryczne
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
• Rozwój zawodowy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi
• Atrakcyjne wynagrodzenie - premie