Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Przedstawiciel handlowy

Veramix Polska Prosta Spółka Akcyjna
  • Deszczno, lubuskie pow. gorzowski

Umowa o pracę

OFERTA PRACY .

Miejsce pracy: Brzozowiec

Veramix Polska w Brzozowcu, zajmujemy się doradztwem, sprzedażą i montażem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz automatyką przemysłową.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Zadania:

. pozyskiwanie nowych klientów

. Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i satysfakcji klienta

. Realizacja założonych celów sprzedażowych

. Regularne raportowanie wyników działań sprzedażowych

Wymagania

. Wykształcenie minimum średnie

. Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

. Doświadczenie w zakresie obsługi klienta i aktywnej sprzedaży, będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

· umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym

. Stabilne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników

· szkolenia oraz wsparcie techniczne

. narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Wymagania

· Wymagane doświadczenie ( mile widziane )

· Prawo jazdy kat. B

Jeśli interesuje Cię stabilna praca w młodym zespole, jesteś ambitny i liczysz na wysokie zarobki APLIKUJ: @
Kontakt telefoniczny w sprawie oferty:

Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)". Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)"