Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.01.2024

Kontroler jakości

HERSTER
  • Legnica, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Agencja Zatrudnienia HERSTER dla swojego Klienta z Legnicy, międzynarodowej firmy z kapitałem szwajcarskim, poszukuje osoby na stanowisko:

KONTROLER JAKOŚCI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Efektywna kontrola jakościowa na każdym etapie procesu produkcji
• Wykonywanie analiz laboratoryjnych
• Uczestniczenie w panelach sensorycznych
• Praca w systemie zmianowym (włącznie ze świętami).

OCZEKIWANIA
• Wykształcenie średnie (preferowany profil biologiczno-chemiczny) lub wyższe (preferowane kierunki technologia żywności, biotechnologia, mikrobiologia lub pokrewne)
• Wiedza z zakresu systemów jakościowych (GMP, GHP, HACCP, ISO)
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość podstaw analizy sensorycznej
• Dyspozycyjność i zaangażowanie
• Podstawowa znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Wdrożenie do firmy i na stanowisko pracy,
• System premiowy oraz benefity: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do szkoleń i kursów,
• Świadczenia okolicznościowe wypłacane z ZFŚS,
• Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego.

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV
w tytule wiadomości wpisując: „KONTROLER JAKOŚCI”;

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HERSTER Dominika Radomska, w celu realizacji niniejszej rekrutacji i wynikającego z niej zatrudnienia, a także na przekazanie moich danych firmie dla której rekrutacja jest prowadzona. Oświadczam, że zgoda jest dobrowolna i wiem, że przysługuje mi prawo do jej odwołania w każdym czasie i dowolnej formie, a także do wglądu, zmiany i usunięcia danych, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”.
Więcej o polityce prywatności na