Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej (OZE)

Polenergia Fotowoltaika S.A.
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

Doradztwo oraz oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej (pompy ciepła /fotowoltaika/ładowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwiązania Smart Home/zielona energia).
Kontakt telefoniczny oraz wideokonferencje z Klientami z ciepłej bazy.
Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.
Odpowiedzialność za realizacje powierzonych planów sprzedażowych.
Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania:

Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznej lub w sprzedaży terenowej.
Cechujesz się samodzielnością oraz ponadprzeciętną wytrwałością w dążeniu do celu.
Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczenia.
Lubisz rywalizację i pracę w sprzedaży.
Presja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędza.

To oferujemy:

Stabilny system wynagrodzenia – podstawa oraz nieograniczone prowizje.
Bazę klientów zapewnianą przez firmę.
Pracę w stałych godzinach.
Bieżące wsparcie doświadczonego Managera.
Nasi najlepsi trenerzy zrobią z Ciebie rekina sprzedaży w tej branży. :)
Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel. ;)
Możliwości rozwoju, awansu oraz dołączenia do największej prywatnej grupy energetycznej w Polsce.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)