Specjalista ds. Funduszy i Dotacji z angielskim

Klient All Victory`s HR
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta poszukujemy:
*Specjalisty ds.Funduszy i Dofinansowań*

Naszym klientem jest lider w pozyskiwaniu funduszy unijnych, dotacji z programów operacyjnych i regionalnych oraz pisania biznesplanów.

Miejsce pracy: komfortowe biuro w Olsztynie.

Firma wyróżnia się przyjazną, pełną wzajemnego szacunku i współpracy atmosferą. Praca zadaniowa.
Biuro czynne jest od godz.8-16, ale grafik może być elastyczny. Istnieje możliwość pracy hybrydowej (po okresie próbnym).
Poszukujemy energetycznej, żywiołowej, kreatywnej ale też skoncentrowanej na zadaniach osoby, ponieważ taki jest cały team.

Jeżeli wiesz co oznaczają te skróty: POIR, POWER, POPW, POIiŚ, to z przyjemnością zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.
Praca stała i stabilna, wyłącznie dla osób z doświadczeniem oraz z dobrą znajomością języka angielskiego.

Pracodawca oferuje umowę o pracę. Pierwsza umowa na okres próbny 3 m-ce, kolejna na czas nieokreślony.
Pracodawca na początek współpracy proponuje 3500zł-4000zł netto plus premie za pozyskanie dofinansowania na projekt. Po okresie próbnym wracacie do stołu negocjacyjnego i ustalacie warunki indywidualnie.

Szczegółowy zakres obowiązków to:
- Opracowywanie wniosków o dofinansowanie wraz z załącznikami
- Tworzenie biznes planów
- Pisanie oświadczeń
- Przeprowadzanie analiz finansowych
- Prowadzenie studium wykonalności inwestycji
- Rozliczanie projektów

Osoby zdecydowane do podjęcia rozmów dotyczących tej oferty, zapraszamy do wysłania CV.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)