Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.03.2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

FOKUS Consulting Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:

- Obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych
- Wsparcie sprzedaży dla Doradców klienta (Back Office)
- Obsługa procesów e-sklepu i CRM naszych partnerów
- Koordynacja pracy Doradców klienta
- Utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta
- Wsparcie klienta przy procesowaniu zamówień
- Realizacja działań zleconych przez Dział marketingu
- Dbanie o skrzynkę pocztową oraz obsługa CRM
- Obsługa podstawowych zadań księgowych, logistycznych, administracyjnych i finansowych

Nasze wymagania
- masz doświadczenie w sprzedaży/ e-handlu
- jesteś komunikatywna/y, potrafisz pracować w zespole,
- posiadasz dobrą znajomość pakietu Microsoft Office,
- potrafisz posługiwać się programami do wystawiania faktur,
- masz zdolności organizacyjne i potrafisz pracować zdalnie,
- masz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
- potrafisz słuchać i nie boisz się rozmawiać z ludźmi,
- mile widziane doświadczenie w branże energetycznej (warunek nie konieczny)

Oferujemy

- wynagrodzenie podstawowe i premię,
- pakiet szkoleń własnych i zewnętrznych,
- możliwość awansu zawodowego na jasnych zasadach,
- świetny dojazd (blisko metra Warszawa Gdańska, tramwaje m.in. 35, 4, 17, 78 – dojście 2 minuty),
- po okresie próbnym możliwość częściowej pracy zdalnej,
- miłą atmosferę w pracy i swobodę działania,

O nas:

FOKUS Consulting Sp. z o.o. to miejsce dla osób, które cenią sobie dynamiczne środowisko pracy, bezpośrednią komunikację oraz swobodną kulturę organizacyjną.
Nasz Team to dla nas ogromna wartość. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia i zdobycia wiedzy w wielu obszarach. Do współpracy zapraszamy ekspertów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży OZE, jak również osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę i właśnie wspólnie z nami chciałyby zdobywać doświadczenie. Współpracujemy z największymi koncernami Polskimi i Światowymi m.in. AXPO, ORANGE, Revolt, Cryogas, NAPE. Jesteśmy też partnerem marki SolaX.