Przedstawiciel Handlowy ds. sprzedaży usług

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY
  • Gdańsk, pomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY świadczy kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Jesteśmy firmą nowoczesną i dynamiczną. Bierzemy pod uwagę indywidualne potrzeby każdego Klienta dlatego nie tylko doradzamy naszym Klientom, ale też staramy się skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne. Aktualnie Kancelaria składa się z 4 działów.

Filary działalności to:

- Dział Prawny: Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY,
- Dział Dotacji: PARTNERSHIP GRANT DEPARTMENT,
- Dział Nieruchomości: TEAM PARTNERS NIERUCHOMOŚCI,

Więcej informacji na temat obszaru praktyki znajduje się na naszej stronie internetowej:

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy – Pełnomocnik ds. sprzedaży usług Kancelarii

Pełnomocnik pracując w dziale handlowym będzie odpowiedzialny za pozyskanie nowych klientów.
To w tym dziale rozpoczyna się współpraca z klientem i to właśnie pracownicy tego działu są głównym łącznikiem między Klientem, a Kancelarią. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest wizytówką Kancelarii, a Jej zadaniem jest budowanie pozytywnych relacji z Klientem.

Zadania:
- pozyskanie nowych klientów dla Kancelarii,
- aktywna sprzedaż usług oferowanych przez Firmę,

Wymagania

- wykształcenie min. średnie,
- łatwość nawiązywaniu kontaktu z klientem,
- samodzielność w pracy,
- dobra organizacja pracy własnej,
- prowadzenie kalendarza,
- chęć pozyskania wiedzy i rozwoju osobistego,
- ukierunkowany na realizację celów i osiągnięcie sukcesu
- doświadczenie w sprzedaży usług, będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B – mile widziane,
- ze względu na projekt Unijny poszukujemy również osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
- wysokie premie za sukces,
- praca w zespole ukierunkowanym na sukces,
- profesjonalne szkolenia,
- narzędzia pracy,

Aplikację na stanowisko Przedstawiciel – Pełnomocnik ds. sprzedaży usług Kancelarii, prosimy przesyłać na adres @ z dopiskiem "Przedstawiciel – Pełnomocnik” lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: , od poniedziałku do piątku od godz. 8:00-16:00.

Osoby z posiadające orzeczenie prosimy o przysyłanie swojego CV wraz ze skanem orzeczenia.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)