Java / Kotlin Developer

IDEA
  • Gliwice, śląskie

Informatyk

Umowa o pracę

Poszukiwany Java / Kotlin

Opis stanowiska:
Jako Developer będziesz odpowiedzialny za tworzenie aplikacji webowych i mobilnych związanych z systemami zarządzającymi parkingami oraz elektronicznymi płatnościami. Ważną częścią projektów jest integrowanie tych aplikacji z częścią serwerową lub innymi rozwiązaniami mobilnymi. W zależności od projektu, będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w oparciu o istniejące wymagania czy protokoły lub proponować własne rozwiązania. Ze względu na specyfikę branży, wymagamy dużej dbałości o tworzony kod. Nasze projekty tworzymy, wykorzystując m.in. Java, Kotlin

Czego oczekujemy:
- doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android
- dobrej znajomości języków Java, Android SDK
- podstawowej znajomości Kotlin - dalsza chęć nauki
- dbałości o jakość kodu źródłowego
- umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
- znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:
- pracę w software house
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o kontrakt B2B
- pracę przy innowacyjnych przedsięwzięciach w branży płatniczej
- dużą autonomię przy realizacji projektów
- zaangażowanie w międzynarodowe projekty
- wykorzystanie technik agile przy realizowanych projektach
- dobrą atmosferę pracy
- dowolna formuła współpracy, w tym umowa o pracę

Wyślij swoje CV za pomocą formularza
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)