Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.12.2022

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w Zespole ds. bezpieczeństwa żywności, pasz i ut

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Nisku

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Budynek dwukondygnacyjny, bez windy. Brak podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Toalety nieprzystosowane dla osób niepełnosprawnych. Praca w terenie - wyjazdy służbowe samochodem osobowym. Praca w biurze, praca przy komputerze.

  • Wykonuje zadania wynikające z przepisów bezpieczeństwa żywności i żywienia, o produktach pochodzenia zwierzęcego oraz o ochronie zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt.
  • Rejestruje i prowadzi kontrole podmiotów produkujących i wprowadzających do obrotu środki spożywcze pochodzenia zwierzęcego w celu zapewnienia bezpieczeństwa żywności.
  • Monitoruje substancje niedozwolone, pozostałości chemiczne, biologiczne produktów leczniczych i skażeń promieniotwórczych w tkankach lub narządach zwierząt i w produktach pochodzenia zwierzęcego.
  • Nadzoruje dobrostan i ochronę zwierząt podczas uboju w celu egzekwowania obowiązujących przepisów.
  • Prowadzi dokumentację, sprawozdawczość, wymagane rejestry i niezbędne ewidencje prowadzonych spraw oraz wykonuje inne polecenia Powiatowego Lekarza Weterynarii.
  • Uczestniczy w zapobieganiu, rozpoznawaniu i zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt objętych obowiązkiem zwalczania i rejestracji zgodnie z prawem weterynaryjnym.
  • Prowadzi postepowania administracyjne, sporządza projekty decyzji i zaświadczeń.
  • Pobiera próby do badań

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu ( prawo jazdy kat. B)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii ( dotyczy lekarza weterynarii)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie zadań w Inspekcji Weterynaryjnej.
Miejsce pracy
  • Nisko pow. niżański, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Praca alert - powiadomienia

Urzędnik, Nisko

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach