Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej

Psycholog - psychoterapeuta

Psychoterapeuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

SZPITAL PEDIATRYCZNY W BIELSKU-BIAŁEJ

ul. Sobieskiego 83, 43-300 Bielsko-Biała

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKA PRACY

1. Psycholog z udokumentowanym co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą w jednostkach posiadających umowę z NFZ, lub

2. Specjalista w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, lub osoba w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychoterapii dzieci i młodzieży, lub osoba posiadająca certyfikat psychoterapeuty, lub osoba ubiegająca się o otrzymanie certyfikatu psychoterapeuty (zaświadczenie potwierdzające ukończenia 2-roku studiów podyplomowych).

Zakres obowiązków

  • Udzielanie porad psychologicznych - specjalistycznych dla pacjentów i ich rodzin;
  • Pomoc psychologiczna dla pacjentów poradni przyszpitalnych mająca na celu wsparcie oraz radzenie sobie z przewlekłą chorobą;
  • Udział w leczeniu pacjentów w oparciu o współczesne metody psychoterapii;

Wymagania

  • Ukończone studnia wyższe kierunkowe;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność i praca zgodna z zasadami etyki zawodu o samodzielność, profesjonalizm, zaangażowanie;
  • Samodzielność, profesjonalizm, zaangażowanie;

    Oferujemy

    • Prace w młodym zespole;
    • Warunki zatrudnienia do uzgodnienia;
    • W przypadku zatrudnienia na podstawie umowy o prace pakiet socjalny;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobycia doświadczenia ( możliwość urlopów szkoleniowych), udział w bezpłatnych szkoleniach;
    • Administratorem danych osobowych jest Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej 43-300 Bielsko-Biała Jana III Sobieskiego 83, NIP: 5471839851 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
    Miejsce pracy
    • Bielsko-Biała
    Opublikowana
    Wygasa (za 24 dni)

    Praca alert - powiadomienia

    Psychoterapeuta, Bielsko-Biała

    Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach