Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o.

Przedstawiciel handlowy/ Przedstawicielka handlowa

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce.
Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.

Befado – polska marka z wieloletnią tradycją

BEFADO od 90 lat jest opiekunem rozwijających się małych stópek. Produkując buty dla dzieci, chcemy, aby jak najlepiej im służyły, dlatego wszystkie nasze modele od lat zdobywają certyfikat Zdrowej Stopy, który przyznawany jest obuwiu o charakterze profilaktyczno-zdrowotnym i daje gwarancję rodzicom prawidłowego rozwoju stóp dziecka w pierwszych latach jego życia. Naszymi flagowymi produktami są buty przeznaczone z myślą o dzieciach stawiających pierwsze kroki, przedszkolakach i uczniach.

Kolekcję dziecięcą Befado uzupełnia oferta kapci dla dorosłych, a także obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto, stworzone dla osób starszych oraz z problemami stóp.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przedstawiciela Handlowego

na region województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz częściowo wielkopolskiego

Zakres obowiązków

  • reprezentowanie interesów firmy w bezpośrednich kontaktach z klientami
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kontrahentami
  • realizowanie wyznaczonego planu sprzedaży
  • raportowanie zgodnie z przyjętymi w firmie standardami i procedurami
  • rozwój sprzedaży na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych klientów
  • monitorowanie procesu dostaw oraz windykacji należności
  • zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktów u klienta

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • silna motywacja do osiągania założonych celów, zadań
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • dyspozycyjność i mobilność
  • umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office)
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu

Oferujemy

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o znanej marce na rynku polskim i zagranicznym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała i atrakcyjny system prowizyjny)
  • świadczenia z ZFŚS, możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Administratorem danych osobowych jest Bielskie Zakłady Obuwia BEFADO Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała ul. Sempołowskiej 51, NIP: 5470169265. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji przez Bielskie Zakłady Obuwia „BEFADO” Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-300) przy ulicy Sempołowskiej 51, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000941943, NIP 5470169265 - dla celów: [ ] TAK / [ ] NIE przeprowadzenia bieżącej rekrutacji. [ ] TAK / [ ] NIE przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska jak powyższe. [ ] TAK / [ ] NIE udostępniania niniejszego CV podmiotom powiązanym z Bielskimi Zakładami Obuwia „BEFADO” S.A. w rozumieniu k.s.h. celem przeprowadzenia przyszłych rekrutacji na podobne stanowiska. [ ] TAK / [ ] NIE udostępniania informacji o otrzymaniu niniejszego CV osobom trzecim będącym moimi byłymi pracodawcami - celem uzyskania opinii na potrzeby procesu rekrutacji.
Miejsce pracy
  • Gorzów Wielkopolski
Opublikowana
Wygasa (za 23 dni)

Praca alert - powiadomienia

Przedstawiciel handlowy, Gorzów Wielkopolski

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach