Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Firma zatrudni na stanowisko: DOZÓR ELEKTRYCZY

CONBERG SP. Z O.O. SP.K.
  • Nowy Sącz, małopolskie pow. Nowy Sącz

Elektryk

Umowa o pracę

Firma z siedzibą w Nowym Sączu poszukuje osoby na stanowisko: DOZÓR ELEKTRYCZY

Zadania:
- odpowiedzialność za prawidłową pracę maszyn, urządzeń, linii technologicznych pod względem elektronicznym i automatycznym;
- projektowanie obwodów dla sterowników;
- tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej, instrukcji, schematów elektrycznych;
- usuwanie usterek oraz awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych;
- ocena stanu technicznego oraz konserwacja urządzeń i aparatury elektrycznej;
- instalacja maszyn oraz systemów informatycznych sterujących pracą;
- wsparcie Działu Produkcji w bieżącej realizacji zadań;
- wsparcie Działu Utrzymania Ruchu w wykonywaniu prac i przygotowaniu dokumentacji technicznej.

Wymagania

- Uprawnienia SEP E+D
- Uprawnienia Kierownika Budowy
- Znajomość diagnostyki sterowników PLC, np. Siemens
- Znajomość budowy elektronicznych systemów zabezpieczeń
- Umiejętność analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
- Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju i szkoleń

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko proszone są o przesłanie CV.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z zasadami RODO)”.