Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.03.2024

Pracownik sterylizacji

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Asystent stomatologiczny

Umowa zlecenie

Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. 00-301 Warszawa, ul. Nowy Zjazd 1, zatrudni osobę do pracy w Sekcji Epidemiologii i Sterylizacji.

Główne obowiązki:
• odbieranie z gabinetów narzędzi i sprzętu przeznaczonych do sterylizacji;
• wydawanie gabinetom narzędzi, sprzętu i materiałów po sterylizacji;
• oznaczanie narzędzi, sprzętu i materiałów podlegających sterylizacji zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wymogami;
• przygotowywanie pakietów podlegających sterylizacji;
• przestrzeganie zasad niezbędnych w procesie sterylizacji;
• przestrzeganie reżimu sanitarnego;
• dbanie o czystość powierzonego sprzętu stałego i ruchomego niezbędnego do wykonywania powierzonych czynności;
• monitorowanie parametrów procesu dezynfekcji;
• wykonywanie testów wymaganych do kontroli i dokumentowania procesu dezynfekcji;
• obsługa sprzętu ściśle z instrukcją producenta;
• monitorowanie przeglądów i konserwacji sprzętu.

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
• pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
• pracę w zespole

Wymagania konieczne:
• wykształcenie średnie
• książeczka sanepidu

Mile widziane:
• uprawnienie typu E do obsługi autoklawów
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Zainteresowanych prosimy przesłanie CV przez formularz Lento

Dane osobowe kandydatów:
• będą przetwarzane w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE,
• nie będą udostępniane innym odbiorcom,
• będą przechowywane nie dłużej niż 90 dni od zakończenia procesu rekrutacji,
• nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w celu podjęcia decyzji w sprawie indywidualnej.
Kandydatom przysługuje prawo żądania:
• dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia (w przypadku i na zasadach określonych w RODO), ograniczenia ich przetwarzania, przeniesienia danych,
• wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – na zasadach określonych w przepisach prawa regulujących ochronę danych osobowych.
Podanie danych osobowych przez kandydata jest wymogiem ustawowym. Odmowa podania danych może uniemożliwić wzięcie udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe zawarte w dokumentach potwierdzających wymagane kwalifikacje wykraczające poza dokumenty ustawowo niezbędne, będą przetwarzane wyłącznie za zgodą kandydata, wyrażoną na piśmie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”