Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.03.2024

Specjalista ds. HR / Rekrutacji

Familiaris Pflege
  • Kraków, małopolskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Zadania:
• aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy (na rynek niemiecki)
• prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
• opieka i utrzymanie stałego kontaktu z pracownikami i kandydatami
• budowanie relacji z klientem
• współtworzenie polityki rekrutacyjnej firmy
• działania z zakresu employer brandingu

Wymagania

• komunikatywną znajomość j. niemieckiego ( min. B1)
• doświadczenie w rekrutacji
• łatwość nawiązywania kontaktów i budowa długofalowych relacji
• dobrą organizację pracy własnej
• silną motywację i chęć rozwoju zawodowego
• pozytywne nastawienie do wyzwań , bo zależy nam na współpracy z kimś, kto jak my wierzy , że nie ma rzeczy niemożliwych

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa plus prowizja
• ciekawe zadania i możliwość rozwoju w obszarze HR
• niekorporacyjny charakter - będziesz mieć udział w współtworzeniu swojego miejsca pracy
• łatwy dojazd z każdej częsci miasta - biuro w samym sercu Krakowa
• wsparcie podczas codziennych obowiązków
• najlepszy zespół - współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą , z poczuciem humoru - czekamy na Ciebie :)