Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.12.2023

Kierownik realizacji robót budowlanych - Katowice

DEFERO Sp. z o.o.
  • Katowice, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Firma DEFERO Sp. z o.o. zatrudni Kierownik realizacji robót budowlanych
OPIS STANOWISKA:
• Nadzór nad robotami zgodnie z przepisami prawa budowlanego, BHP, PPOŻ oraz przyjętą specyfikacją techniczną
• Zarządzanie podległym zespołem oraz koordynacja prac ze współpracującymi podwykonawcami
• Nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości oraz terminowości
• Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
• Uczestnictwo w procedurach odbiorowych
• Analiza i optymalizacja projektów
• Przygotowywanie kalkulacji oraz wycen robót dodatkowych i zamiennych
• Opracowywanie dokumentów związanych z prowadzoną budową oraz odpowiedzialność za prawidłowość i kompletność dokumentacji powykonawczej
• Kontrola i rozliczenia podwykonawców
WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku budowlanym
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowanej
• Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
• Zdolność analitycznego myślenia
• Dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy w zespole pod presją czasu
• Prawo jazdy kat. B
• Mile widziane doświadczenie na budowach od podstaw
• Gotowość do pracy w delegacji
OFERUJEMY:
• Umowę o pracę oraz zatrudnienie na pełen etat możliwe „od zaraz”
• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Narzędzia niezbędne do pracy
Lokalizacja pracy: Katowice