Kierownik budowy

AGBUD-BIS SP. Z O.O.
  • Częstochowa, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Wymagania

- wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym;
- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno -budowlanej bez ograniczeń
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra znajomość MS Office (MS Excel, MS Word;
znajomość MS Projekt i AutoCad)
- umiejętności negocjacyjne;
- umiejętności analityczne;
- bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność zarządzania pracą zespołu;
- znajomość zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy;
- odpowiedzialność; samodzielność;
- gotowość do pracy bezpośrednio na budowie - czynny udział w realizowanych pracach;
- prawo jazdy kat. B.

Miejsce Pracy: okolice Częstochowy ( do 70 km)

Obowiązki:

- zgodne z zapisami ustawy o prawie budowlanym;
- prowadzenie oraz opracowywanie dokumentacji budowy;
- kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem oraz pozwoleniem na budowę, w tym weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań;
- pozyskiwanie kontrahentów oraz negocjowanie warunków z podwykonawcami;
- realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy;
- nadzór nad siłami własnymi;
- zarządzanie materiałem oraz sprzętem;
- prowadzenie dokumentacji z narad koordynacyjnych;
- nadzór nad przestrzeganiem procedur BHP;
- Prowadzenie bieżących rozliczeń z podwykonawcami oraz inwestorami;
- przygotowanie oraz nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
- opracowanie koncepcji realizowanych inwestycji zgodnie z harmonogramem inwestora;
- przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
- uczestniczenie w procesie pozyskania koniecznych pozwoleń/zezwoleń/decyzji;
- analiza ofert przekładanych przez podwykonawców;
- raportowanie postępu prac na poszczególnych budowach;
- koordynowanie robót towarzyszących;

Gwarantujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- premie uznaniowe;
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko dające duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych oraz podwyższania kwalifikacji;
- realizowanie ciekawych projektów;
- samochód firmowy, komputer oraz telefon firmowy

Zapraszamy do kontaktu oraz prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Firma AGBUD-BIS SP. Z O.O. specjalizuje się w kompleksowych usługach budowlanych, wykonujemy prace budowlane i remontowe.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)