Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Programista robotów przemysłowych – Junior

RoboBooster
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Opis stanowiska
Programowanie robotów przemysłowych ABB, KUKA, FANUC
Konfiguracja systemu, uruchomienie i testowanie programów w środowisku produkcyjnym
Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju i za granicą)
Od kandydatów oczekujemy:
Nastawienia na realizację celów
Zdolności szybkiego uczenia się
Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Znajomości języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Gotowości do częstych wyjazdów służbowych
Umiejętności pracy w zespole
Dobrej organizacja pracy własnej
Czynnego prawa jazdy kat. B

Oferujemy

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w najbardziej ekskluzywnym segmencie automatyki przemysłowej i robotyki, zapewniającej nieustanne wyzwania i obcowanie z najnowocześniejszymi światowymi technologiami,
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, system premiowania lub umowa B2B.
Szkolenia z programowania robotów Fanuc, ABB, Kuka i ze standardów automotive