Magazynier - kompletowanie zamówień

PowerJobs Sp. z o.o.
  • Chorzów, śląskie

Magazynier

Umowa zlecenie

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!
Magazynier - kompletacja zamówień

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:
- zbieranie zamówień przy użyciu skanera;
- konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów.

Wymagania

- motywacja do pracy;
- predyspozycje do pracy fizycznej;
- bardzo dobra organizacja pracy własnej;
- dokładność i systematyczność;
- mile widziany status ucznia/studenta.

Oferujemy

- pracę tymczasową w oparciu o umowę zlecenie (odprowadzane składki: emerytalne, rentowe i wypadkowe) + możliwość składki chorobowej - jesteś w pełni ubezpieczony!;
- elastyczny grafik;
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
- szybkie i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością stałego zatrudnienia u pracodawcy;
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, możliwość pracy również w soboty (50% płatne);
- stawkę za godzinę brutto: 20 zł brutto/h (soboty: 30 zł brutto/h);
- możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)