HR Business Partner z j.niemiecki (praca zdalna)

MichaelPage
  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. HR

Umowa o pracę

Nasz Klient to międzynarodowa, szybko rozwijająca się firma IT z solidnym produktem i ogromnymi planami inwestycyjnymi.

Opis stanowiska:
-Zatrudnianie światowej klasy talentów,
-Koncentrując się na jakości rekrutacji i upewniając się, że nasz proces rekrutacyjny ocenia kandydatów uczciwie i skutecznie,
-Rewolucjonizujące procesy,
-Budowanie relacji z menedżerami,
-Tworzenie i doskonalenie spójnego i wyjątkowego doświadczenia kandydata.

Profil kandydata:
-Minimum 2/3 lata doświadczenia jako Rekruter z doświadczeniem w zatrudnianiu wybitnych talentów do szybko rozwijającej się firmy,
-Doświadczenie w zatrudnianiu ról operacyjnych (sprzedaż, marketing, sukces klienta, finanse…),
-Prawdziwa pasja do pozyskiwania talentów,
-Doświadczenie w radzeniu sobie z zatrudnianiem na dużą skalę w ściśle określonych terminach,
-Własność, gdy dochodzi do zakończenia rekrutacji, budowania relacji z interesariuszami i aktualizacji wyższego kierownictwa,
-Niesamowita umiejętność współpracy i ktoś, kto ma poczucie humoru, radzimy sobie w bardzo szybkim tempie, więc lubimy się bawić po drodze :)
-Umiejętność pracy pod presją, zdolność do adaptacji i reagowania na zmiany,
-Biegle posługuje się językiem niemieckim i angielskim.

Oferujemy
Nasz Klient oferuje korzystny pakiet benefitów i świetną atmosferę w pracy.

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)