Kelner/ka-Barman/ka

Metropolitan Boutique Hotel
  • Kraków, małopolskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Restauracja hotelowa na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby na stanowisko Kelner/ka-Barman/ka.

Zakres obowiązków:
• profesjonalna obsługa gości restauracji zgodnie z najwyższymi standardami
• dbanie o jak najlepszy wizerunek restauracji
• przyjmowanie zamówień od gości
• sprawne i szybkie wydawanie potraw oraz przyrządzanie coctaili
• dbanie o czystość i estetykę w restauracji

Wymagania

• pogodne usposobienie
• wysoka kultura osobista
• lojalność i sumienność
• zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy
• samodzielność
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)
• znajomość technik barmańskich (mile widziane)

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Przyjazną atmosferę pracy

Praca w godzinach popołudniowych i wieczornych

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:

*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)