Kelner śniadaniowy

Metropolitan Boutique Hotel
  • Kraków, małopolskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Metropolitan Boutique Hotel na krakowskim Kazimierzu poszukuje osoby na stanowisko kelner śniadaniowy/kelnerka śniadaniowa.

Zakres obowiązków:

• profesjonalna obsługa gości restauracji zgodnie z najwyższymi standardami

• dbanie o jak najlepszy wizerunek restauracji

• nadzór nad bufetem śniadaniowym

• przyjmowanie zamówień od gości

• sprawne i szybkie wydawanie potraw

• dbanie o czystość i estetykę restauracji

• sprawna współpraca z kuchnią

Wymagania

• pogodne usposobienie

• wysoka kultura osobista

• lojalność i sumienność

• zaangażowanie oraz doskonała organizacji pracy

• samodzielność

• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.

• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane)

Oferujemy

• Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Fantastyczną atmosferę pracy i świetnych współpracowników

Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

*Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)