Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.01.2024

Kierownik Ochrony - Podhale (Rabka, N. Targ, Zakopane)

Ochrona
  • Kraków, małopolskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• Nadzorowanie prawidłowej realizacji kontraktów w terenie (Rabka, Nowy Targ, Jordanów, Mszana Dolna)
• Koordynowanie działań podległego zespołu
• Monitorowanie wyników oraz wsparcie pracowników w realizacji zadań
• Odpowiedzialność za jakość świadczonych usług ochrony u Klientów firmy
• Dbałość o wizerunek firmy oraz właściwe jej reprezentowanie wobec Kontrahentów
• Zarządzanie dokumentacją zgodnie ze standardami firmy
• Rekrutacja, organizacja pracy, rozliczanie pracowników ochrony
• Sporządzanie raportów i innej dokumentacji związanej z zarządzaniem podległymi pracownikami oraz obiektami
Nasze wymagania
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
• Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
• Niekaralność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, OpenOffice)
Oferujemy

• Możliwość rozwoju w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
• Ciekawą pracę z zespołem profesjonalistów
• Umowę o pracę