Inżynier elektryk, Kraków

HrProject
  • Kraków, małopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa, firmy specjalizującej się w projektach elektrycznych oraz AKPiA poszukujemy Inżyniera Elektryka.

Zakres obowiązków:
• współpraca z zespołem specjalistów, przy projektowaniu instalacji;
• tworzenie zestawienia urządzeń elektrycznych;
• przygotowywanie zestawień i podstawowych informacji na potrzeby ofertowania;
• zarządzanie zespołem specjalistów;
• tworzenie dokumentacji technicznej, udział w testach i uruchomieniu sprzętu, bywanie na budowach jako ekspert;
• wsparcie innych zespołów inżynierów;

Wymagania

• wykształcenie wyższe (inżynier elektryk);
• umiejętność obsługi programów w stopniu zaawansowanym AUTOCAD, oraz pakietu MS Office;
• doświadczenie w zakresie wysokich i średnich napięć w tym: projektowanie rozdzielnic, dobór i projektowanie falowników i UPS, projektowanie instalacji odgromowej i uziemień, obliczenia i dobór kabli, dobór aparatury zabezpieczeniowej i nastaw zabezpieczeń, obliczenia w sieciach elektroenergetycznych;
• doświadczenie w charakterze wsparcia technicznego w przygotowywaniu ofert, oraz w kontakcie z klientem, w tym w udziale w naradach koordynacyjnych;
Mile widziane:
• doświadczenie w projektowaniu instalacji oświetlenia;
• znajomość programów WsCAD lub Eplan;
• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem ;
• uprawnienia budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, w zakresie projektowania, bez ograniczeń ;

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie UOP;
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy;
• ciekawe projekty, także z zastosowaniem nowoczesnych technologii i narzędzi programistycznych;
• interesującą pracę pełną wyzwań, w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych, międzynarodowych ekspertów;
• nabywanie cennego doświadczenia w biurze projektowym oraz na obiektach przemysłowych (możesz zostać poproszony o nadzorowanie prac instalacyjnych zgodnie z własnym projektem);
• możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne, targi i konferencje, dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp.;
• pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna, dofinansowanie urlopów wypoczynkowych, współfinansowanie okularów korekcyjnych

Jeśli oferta nasza zainteresowała Pana (Panią),
prosimy w CV o zawarcie klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 3 dni)