Młodszy specjalista ds. administracji

HRProject
  • Kraków, małopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży elektronicznej poszukujemy Młodszego specjalisty ds. administracji

Zakres obowiązków:
- Umawianie, wprowadzanie osób na spotkania Pana Prezesa I innych członków zespołu;
- Nadzorowanie porządku w biurze, zgłaszanie usterek itp.;
- Zakupy do biura;
- Przygotowywanie wyjść firmowych i zakupów na nie;
- Pilnowanie porządku w kuchni, obsługa ekspresu;
- Przygotowywanie stanowiska pracy dla nowych pracowników, wydawanie sprzętu, wypełnianie formularzy;
- Proste sprawy księgowe - wprowadzanie przelewów, list obecności itp.

Wymagania

- Pozytywne nastawienie i energia do pracy;
- Dobra organizacja czasu pracy;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Dokładność, uczciwość;
- Chęć rozwoju;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

-Umowę o pracę lub umowę zlecenia;
-Przyjazną atmosferę pracy;
-Możliwość korzystania z wypożyczanego sprzętu, hulajnóg, imprezy -integracyjne, bilety na mecze w Krakowie;
- Udział w szkoleniach;
-Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

Jeśli oferta zainteresowała Pana (Panią), prosimy o zawarcie w CV klauzuli "Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 37 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)"
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)