Doradca klienta w sklepie z orzecz. - Dąbrowa Górnicza

ipracujzdalnie.pl
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Kasjer

Umowa o pracę

Kolejna firma otwarta na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością współpracująca z ipracujzdalnie.pl rozpoczyna rekrutacje :

- Tym razem na stanowisko : Doradca klienta w sklepie wielobranżowym

- Wymiar czasu pracy : Cały etat lub część etatu

- Wynagrodzenie: 3500 brutto

Zakres obowiązków:

- dbanie o porządek na sklepie

- eksponowanie towaru na półkach

- pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

- obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na wszystkie produkty.

- Bezpłatna opieka medyczna.

- Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

- Miła atmosfera pracy

Wymagania

-Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie na poziomie co najmniej zawodowym

- Zapał i chęci do pracy

- Ukierunkowanie na klienta

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV na adres @ lub zadzwoń pod numer .

Zapraszamy również na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz inne oferty pracy zdalnej lub stacjonarnej.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)