Magazynier - kompletowanie zamówień, sklep internetowy

Damiro
  • Żory, śląskie pow. Żory

Magazynier

Umowa o pracę

Firma Damiro/Midura Group to lider na rynku foteli specjalistycznych z ponad 10 letnim doświadczeniem. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera. Aplikuj już dziś!

Wymagania

- Wykształcenie średnie
- Umiejętność pracy w zespole
- Prawo jazdy kat B
- Efektywne planowanie oraz organizowanie pracy własnej
- Znajomość komputera oraz pakietu MS OFFICE

Główne obowiązki:

- Wykonywanie poleceń przełożonych,
- Weryfikacja ilościowa i jakościowa dostarczonego towaru,
- Wydawanie towaru z magazynu na podstawie zleceń
- Bieżące zgłaszanie braków towaru do przełożonych,
- Przygotowanie towaru do wysyłki poprzez zapakowanie i oznakowanie,
- Prawidłowe (zgodne z przypisanym miejscem) rozmieszenie towaru na magazynach,
- Przygotowywanie i przeprowadzenie inwentaryzacji magazynu,
- Wyjazdy poza stałe miejsce pracy w celu zaopatrzenia, dostarczenia paczek,
- Wsparcie i współpraca z pozostałymi działami firmy,
- Raportowanie działań w systemie CRM
- Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy oraz jego otoczeniu
- Kontakty z klientami firmy/ dostawcami

Oferujemy

- Pracę stacjonarną w godz. 8 - 16, od poniedziałku do piątku
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz na podstawie umowy o pracę - pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
- Pełne wsparcie na etapie wdrożenia
- Służbowy telefon oraz komputer
- Przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
- Parking dla pracowników
- Spotkania integracyjne

Prosimy o załączenie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)