Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.03.2024

Web Developer/Informatyk - Nysa

Weni Solution
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Informatyk

Umowa o pracę

Do naszego młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby na stanowisko full stack web developer/informatyk.

Jakie mamy wymagania?

- Dobra znajomość oraz doświadczenie w pracy z językami i frameworkami: PHP, JavaScript, jQuery, ReactJS, C#, C++, HTML i CSS(sCSS),
- Znajomość obsługi oraz umiejętność konfiguracji środowisk web’owych i e-commerc’owych: Wordpress, Woocommerce, PrestaShop,
- Umiejętność programowania zewnętrznych API do stron www (restAPI/websocket)
- Umiejętność konfiguracji serwerów opartych na architekturze Linux(ngnix) oraz Windows Server,
- Dobra znajomość języka SQL – obsługa baz danych, umiejętność ręcznego tworzenia skryptów i zapytań,
- Znajomość podstaw środowisk chmurowych np. Azure,
- Mile widziana wiedza o projektowaniu UI/UX i kreatywne wprowadzanie usprawnień,
- Mile widziana wiedza o projektowaniu aplikacji mobilnych,
- Mile widziana znajomość środowiska CRM – Insert Nexo
- Język angielski w stopniu zaawansowanym (co najmniej B2 i znajomość zagadnień informatycznych),
- Chęć rozwoju osobistego i zdobywania nowej wiedzy,
- Samoorganizacja pracy,
- Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność.

Jakie będą Twoje obowiązki?

- Tworzenie responsywnych rozwiązań webowych opartych o zaawansowany system CMS,
- Dbanie o funkcjonalność i utrzymywanie środowisk stron i sklepów internetowych,
- Projektowanie i wprowadzanie potrzebnych zmian w systemach web’owych,
- Debugowanie i eliminowanie ewentualnych błędów i problemów,
- Optymalizowanie i aktualizowanie oprogramowania,
- Utrzymywanie środowiska informatycznego oraz wszystkich zaimplementowanych rozwiązań,
- Administrowanie usługami działającymi w środowisku Linux/Windows,
- Instalowanie oraz aktualizacja oprogramowania systemowego i aplikacyjnego,
- Analiza oraz rozwiązywanie problemów dotyczących administrowanych środowisk,
- Monitorowanie, utrzymanie dostępności i ciągłości oraz kontroli poziomu bezpieczeństwa usług katalogowych, systemów operacyjnych, serwerów i infrastruktury sieciowej,
- Dbanie o cyber bezpieczeństwo (monitorowanie, wprowadzanie potrzebnych zabezpieczeń),
- Konfiguracja i zarządzanie sprzętem oraz oprogramowaniem IT i ew. naprawy komputerów i sprzętu biurowego, wymiana materiałów eksploatacyjnych,
- Dobór i wdrażanie odpowiednich aplikacji pomagających rozwijać systemy i usprawniać prace,
- Stosowanie dobrych zasad projektowania obiektowego w codziennej pracy.

Co zyskasz pracując z nami?

- Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, po okresie próbnym,
- Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16,
- Wsparcie całego Teamu,
- Pyszną kawą,
- Rozwój,
- Biuro w Nysie.

To co, dołączysz do nas? :)

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.