GermanWorker sp.z o.o.

Praca w Niemczech dla 4 brukarzy przy prowadzeniu światłowodów 32 euro/h

Brukarz

Kontrakt b2b

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

GermanWorker Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu.

Jesteśmy Twoim opiekunem i punktem kontaktowym we wszystkich sprawach - od znalezienia odpowiedniego projektu, po pytania przed i w trakcie zlecenia na budowie. Jako podwykonawca możesz z nami realizować wiele nowych i dobrze płatnych zleceń.

Wypłaty cotygodniowe! Nowe, korzystne niemieckie projekty i zlecenia! Stała współpraca i kontrakty na terenie całych Niemiec! Nieograniczone godziny pracy, płatne nadgodziny!

Firma Germanworker poszukuje 4 pracowników do pracy w Niemczech w mieście Vetschau/Spreewald przy rozbudowach światłowodów i pracach brukarskich

Zakres obowiązków

Roboty budowlane w zakresie rozbudowy światłowodu oraz roboty brukarskie:

- Obsługa minikoparek,

- układanie kostki brukowej,

- ustawianie krawężników;

- przygotowywanie podłoża,

- układanie kabli światłowodowych;

- inne prace ziemne.

Wymagania

- doświadczenie zawodowe

- własna działalność gospodarcza

- sprzęt do pracy (podstawowe narzędzia)

- PPE (odzież robocza + buty ochronne S3)

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min jedna osoba w przypadku ekipy)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (dojazd własny do miejsca pracy)

Oferujemy

- PRACĘ OD ZARAZ

- stawkę godzinową 32€

- nieograniczone godziny pracy (45+ godzin tygodniowo)

- nowe korzystne projekty

- pewne zarobki wystawiane na podstawie cotygodniowych faktur i rozliczane na podstawie dziennego raportu przepracowanych godzin

- pomoc konsultantów w razie wątpliwości

- stały nadzór naszych specjalistów nad projektem od jego rozpoczęcia aż do zakończenia

- pracę wyłącznie z naszymi niemieckimi klientami, którzy zostali sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej

- zakwaterowanie często zapewnia niemiecki klient. W przypadku braku zakwaterowania chętnie pomożemy w znalezieniu dogodnego noclegu w możliwie najbliższej lokalizacji do miejsca pracy

  • Administratorem danych osobowych jest GermanWorker sp.z o.o. 02-664 Warszawa Ksawerów 3, NIP: 7262661901. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GERMANWORKER spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o. o.) 02-664 Warszawa Ksawerów 3, NIP: 7262661901 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)

Praca alert - powiadomienia

Brukarz, Niemcy

Włącz obserwowanie, a my powiadomimy Cię mailowo o nowych ofertach