Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.01.2024

Firma zatrudni na stanowisko administrator nieruchomości

ADM Kowalski
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Firma ADM KOWALSKI zatrudni na stanowisko administrator nieruchomości.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zapewnienie prawidłowej obsługi wspólnot mieszkaniowych:
Obsługa i współpraca z Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych,
Organizacja i obsługa spotkań wspólnot mieszkaniowych,
Przeglądy nieruchomości oraz nadzór nad pracą firm obsługujących nieruchomości,
Egzekwowanie wykonywania prawidłowego wykonywania obowiązków przez firmy obsługujące nieruchomości,
Prowadzenie baz danych klientów,
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość świadczonych usług,
Prowadzenie korespondencji z mieszkańcami.
WYMAGANIA:

Doskonałe zdolności organizacyjne,
Samodzielność, Zdolności interpersonalne,
Odpowiedzialność,
Umiejętność obsługi klienta (spotkania, rozmowy telefoniczne, e-maile, pisma),
Łatwość nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami,
Wysoka kultura osobista,
Biegła obsługa komputera MS Office- Excel,
Duże zaangażowanie, chęć do pracy oraz uczenia się,
Skuteczność w podejmowanych działaniach,
Własna inicjatywa oraz umiejętności radzenia sobie z dużą ilością trudnych spraw,
Wykształcenie wyższe,
Czynne prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem
Dyspozycyjność,
Mile widziane doświadczenie w branży.
OFERUJEMY:

Odpowiedzialną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
Pracę w miłej atmosferze,
Zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji,
Umowę o pracę,
Szkolenie ułatwiające wdrożenie do pracy na tym stanowisku,
CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych proszę przesłać drogą elektroniczna na adres mailowy poprzez formularz kontaktowy.