Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.02.2024

Sprzedawca internetowy

Prymus - AGD
  • Wolanów, mazowieckie pow. radomski

Handlowiec

Umowa o pracę

Firma Prymus AGD z siedzibą w Kowalance zatrudni Sprzedawcę internetowego.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie kont na portalach aukcyjnych tj. Allegro,
• Tworzenie aukcji na portalach aukcyjnych
• Pomoc w tworzeniu sklepu internetowego oraz jego prowadzenie
• Udzielanie się w imieniu firmy na grupach internetowych
• Przyjmowanie nowych zamówień oraz przekazywanie ich do innych działów firmy
• Wystawianie dokumentów sprzedaży
• Kontakt z klientami przez komunikatory internetowe, email oraz telefon
• Współpraca z innymi działami firmy tj. handlowym i księgowością.

Wymagania

• Minimum 1-roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Systematyczność, dokładność i dobra organizacja pracy
• Odpowiedzialność, samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Wysoka kultura osobista

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań
• Niezbędne narzędzia pracy( komputer, telefon)
• Praca w miłym i dynamicznym zespole
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji oraz stopnia realizacji powierzonych zakresów

Informujemy,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.