Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.12.2023

Operator wózków widłowych

TWG Polska Sp. z o.o.
  • Środa Śląska, dolnośląskie pow. średzki

Magazynier

Umowa o pracę

Dla jednego z naszych klientów - dostawcy branży przemysłu motoryzacyjnego poszukujemy osób na stanowisko - OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Opis stanowiska:
• Przyjęcia dostaw i komplementacja zamówień,
• Poprawne etykietowanie wysyłki do klientów, zabezpieczanie palet do wysyłki,
• Prowadzenie prostych zadań administracyjnych związanych z procesem magazynowym,
• Rozładunek i załadunek dostaw i wysyłek,
• Lokowanie towarów w odpowiednich regałach lub miejscach do tego przeznaczonych,
• Obsługa magazynu wejściowego (zasilanie wszystkich działów w części i materiały produkcyjne).

Wymagania

• Dobra organizacja pracy,
• Uprawnienia UDT na wózki widłowe,
• Zaangażowanie i dokładność,
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowy.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 4200 zł brutto podstawa + 600 zł brutto premia uznaniowa,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość zatrudnienia bezpośredniego w przypadku dobrze wykonywanej pracy.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - aplikuj!