Elektromonter/ Elektryk/ Pomocnik elektryka

Firma MARCINIAK Kompleksowe Usługi Elektryczne
  • Kórnik, wielkopolskie pow. poznański

Budowlaniec

Umowa o pracę

Miejsce pracy:
Siedziba firmy znajduje się w Kórniku, prace wykonywanie są głównie na terenie Poznania, transport z Kórnika gwarantuje pracodawca.

Opis stanowiska:
Praca fizyczna na budowie przy montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Montaż rozdzielnic, opraw oświetleniowych, tras kablowych, osprzętu elektrycznego itp.
Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych

Wymagania

Wykształcenie techniczne (możliwość przyuczenia dla osób bez wykształcenia technicznego)
Mile widziane uprawnienia SEP
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Prawo jazdy - mile widziane

Oferujemy

Stałe zatrudnienie i regularne wynagrodzenie
Wyposażenie w profesjonalne elektronarzędzia
Zapewniamy możliwość podnoszenia kwalifikacji i uprawnień zawodowych

Możliwy również kontakt pn-pt w godzinach 08.00-15.00
Numer telefonu
Dodana
Wygasa (za 3 dni)