Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.01.2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/Księg

AgresTax Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.
  • Białystok, podlaskie

Księgowy

Umowa o pracę

AgresTax Biuro Rachunkowe poszukuje osoby na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/Księgowy
Zadania:
- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie, zgodnie z ustawą o rachunkowości,
- samodzielne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości operacji księgowych, sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, podatku od nieruchomości oraz sprawozdań GUS,
- sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
- sporządzanie raportów, analiz i zestawień dla klientów
- kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, GUS

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego
-znajomość zagadnień związanych z transakcjami zagranicznymi
- wykształcenie wyższe
- znajomość języka angielskiego i rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem
- motywacja i nastawienie na realizację celów
- komunikatywność
- umiejętność pracy pod presją czasu
Co oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju i zdobycia cennych umiejętności

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO na adres email: @